Kontakt

Nalazite se na: Naslovna » Kontakt

Kontakt putem web obrasca

Kontaktirajte nas ili nam pošaljite upit za proizvode putem web obrasca.

Kontakti Zagreb

Suman d.o.o.
Karlovačka cesta 32 F
10020 Zagreb
T: 01/6554 202
F: 01/6554 201
E: info@suman.hr

Sektor Odgovorna osoba Mail
Opće informacije   info@suman.hr
Suncobrani Damir Pereža suman@suman.hr
Tende Mirjana Japec mirjana@suman.hr
Trakaste alu rolo i paneli Dario Hudina dario@suman.hr, info@suman.hr
Marketing Senka Suman senka@suman.hr
Financije Olivera Franjić olivera@suman.hr
  Lana Suman lana@suman.hr
Direktor Zlatan Suman zlatan@suman.hr

Kontakti Split

Suman d.o.o. - Predstavništvo Split
Kroz Smrdečac 25
21000 Split
T: 021/468 088
F: 021/468 088
E: split@suman.hr

Kontakti Gračanica

Suman d.o.o.
Branilaca grada bb
75320 Gračanica, BIH
T: +387 (0) 35/704 940
F: +387 (0) 35/708 302
E: gracanica@bih.net.ba

Sektor Odgovorna osoba Mail
Opće informacije   gracanica@bih.net.ba
Prodaja i marketing   prodaja@suman.ba
Tehnički direktor Damir Mehmedović damir.mehmedovic@suman.ba

Kontakti Sarajevo

Suman d.o.o. - Predstavništvo Sarajevo
Humska 20,
71000 Sarajevo, BIH
T: +387 (0) 33 656 688
F: +387 (0) 33 717 210
E: suman.sa@bih.net.ba

Sektor Odgovorna osoba Mail
Opće informacije   suman.sa@bih.net.ba
Rukovodilac predstavništva Željko Juretic zeljko.juretic@suman.ba